Protokół z posiedzenia komisji konkursowej:

UWAGA: Jeśli poniżej nie widzisz dokumentu, to spróbuj odświeżyć przeglądarkę, lub POBIERZ plik w formacie pdf.

I KATEGORIA (5 - 9 lat)

  • I MIEJSCE
    Adam Manaj – 7 lat
    Szkoła Podstawowa nr 1 w Orzeszu

  • II MIEJSCE
    Michalina Mikszan - 9 lat
    Zespół Edukacyjno-Artystyczny PRZYGODA w Rybniku

  • III MIEJSCE
    Hanna Getler - 8 lat
    Zespół Edukacyjno-Artystyczny PRZYGODA w Rybniku

  • WYRÓŻNIENIE
    Michał Chrzanowski - 9 lat
    Centrum Działań Twórczych w Lublinie

II KATEGORIA (10 - 13 lat)

  • I MIEJSCE
    Magdalena Stempska - 13 lat
    Klub PASTEL Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Zabrzu

  • II MIEJSCE
    Nikola Podczaszyńska - 13 lat
    Szkoła Podstawowa nr 86 w Gdańsku

  • III MIEJSCE
    Magdalena Myśliwiec - 12 lat
    Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach

  • WYRÓŻNIENIE
    Norbert Humeniuk - 11 lat
    Szkoła Podstawowa nr 1 w Legnicy

  • III KATEGORIA (14 - 17 lat)

    • I MIEJSCE
      Weronika Kalkowska - 17 lat
      VINCI Pszczyńskie Centrum Kultury w Pszczynie

    • II MIEJSCE
      Julia Klich - 17 lat
      Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Lubaniu

    • III MIEJSCE
      Tomasz Skawiński - 16 lat
      Liceum Sztuk Plastycznych w Słupsku

    • WYRÓŻNIENIE
      Weronika Szot - 16 lat
      Zespół Szkół Plastycznych w Tarnowie

    • IV KATEGORIA (18 - 21 lat)

      • I MIEJSCE
        Weronika Szczepaniak - 18 lat
        Powiatowa Biblioteka Publiczna w Turku

      • II MIEJSCE
        Martyna Legierska - 18 lat
        Niepubliczne Liceum Plastyczne w Cieszynie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach

      • III MIEJSCE
        Natalia Leszczyńska - 19 lat
        Młodzieżowy Dom Kultury w Starogardzie

      • WYRÓŻNIENIE
        Natalia Drzewiecka - 20 lat
        Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

      • WYRÓŻNIENIE
        Klaudyna Sztokfisz - 19 lat
        Szkoła Ginących Zawodów przy BCK Dom Ludowy w Bukowinie Tatrzańskiej

      • WYRÓŻNIENIA SPECJALNE

        Wyróżnienie 1

        Jessica Wilniewczyc - 23 lata
        Mimbres Pracownia Ceramiki w Warszawie

        Wyróżnienie 2

        Aniela Szczepkowska - 15 lat
        Mimbres Pracownia Ceramiki w Warszawie